Ver ale jenom sobe

8. dubna 2011 v 11:42 | ♥Buble♥ |  Zajímavosti

Já, člověk optimistický, toť jméno mé. Setkala jsem se už s mnoha lidmi, avšak já vlastně ráda poznávám nové lidi.

Luxusní společnost, dlouhé šaty až na zem a lidé tě jen a jen chválí, jak ti to sluší, a bádají, jakého původu je tvá osoba. Vše vypadá tolik perfektně. Ovšem, už musíš z té kultivované společnosti odejít. Uděláš jeden krok ze dveří, odcházíš z tohoto půvabného světa, dveře se za tebou ještě ani nezavřely a už slyšíš slova - pomluvy, kritizování? V tu chvíli si pomyslíš, že perfektní je jen tvá rodina a přátelé.

Je velmi, ale velmi těžké, navazovat s někým určité vztahy, protože nevíš, kdy ti někdo bodne kudlu do zad. Je dobré mít přátele, kteří tě podrží, důvěřuješ jim, ale zásadně věř sama sobě! I nejlepší přítel tě dokáže zklamat natolik, že ucítíš nesnesitelnou bolest u srdce - nemluvím o infarktu, i když co není, může býti.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak být ta nejlepší partnerka?
Kdy je načase ukončit vztah?

Zkrátka a dobře, ať už tě soudí kdokoliv podle vzhledu, vzpomeň si na lidi, kteří tě mají rádi a jsou tu pro tebe. Těm je jedno, jestli nosíš brýle či rovnátka a nebo máš extravagantní barvu vlasů.

Děje se to všude a vždycky bude. S lidskou "vylízaností", nebo-li spíše ubohostí, nic neuděláme. Máme svou hrdost. Proč se tu vyskytují takoví lidé, kteří trpí ubohostí? Nedá se na to předepsat žádný lék, a takoví lidé jsou tu, protože se nedokáží smířit s tím, že si člověk plní své sny a něco za svůj život dokázal - protože chtěl. Zatímco oni za svůj život nic nedokázali.

Lidé, kteří kritizují vzhled, aniž by znali člověka osobně a poznali jeho krásy, které ukrývají uvnitř své osoby, jsou pro mne nuly. Nejsou pro mě inspirací, ani ničím jiným, ale klesají na tu nejnižší příčku stupidity. S takovými lidmi se můžeš setkat jak na ulici, tak i na internetu. A jak se proti tomu ubránit?

Ano, asi by bylo nejlepší dotyčnému ukázat sílu své ruky, anebo mu povědět něco ošklivého, co se ve slovníku spisovné češtiny nevyskytuje. Ale, ani jedna varianta není správná. Toužíš snad po tom, aby ten dotyčný viděl, že jeho slova ti vadí? Jemu by to očividně udělalo radost, že tě dostal až na úplné dno. Ukaž svou hrdost a pokud už něco chceš povědět, tak slušně a jazykem, kterému nerozumí. Tím nemyslím angličtinou nebo jiným cizím jazykem, ale nech na povrch vyplynout své myšlenky ve slušné formě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Clik♥

Klikám♥

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 26. června 2011 v 19:43 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama